TRANSPORTEXPO

9-11 / 11 / 2017 PVA EXPO PRAHA

SPOLEČNOST TOPLAC PŘEDSTAVÍ PNEUMATICKÉ ZVEDACÍ ŘEŠENÍ LIFTMAN®

 

LIFTMAN® je autonomní osobní plošina, která je poháněná stlačeným vzduchem. Celou plošinu je možné kompletně řídit z pracovní klece. Díky jednoduchému řídícímu panelu se může obsluha pohybovat vpřed i vzad, zatáčet doleva i doprava a samozřejmě zvedat pracovní klec nahoru a dolu. LIFTMAN® bývá označován jako osobní výtah, ale mnohem výstižnější je pneumatické zvedací řešení.

FIRMA WEBASTO NABÍZÍ KOMPLEXNÍ SLUŽBY

PRO PARTNERSKÉ MONTÁŽNÍ FIRMY A ZÁKAZNÍKY

V OBLASTI TOPENÍ A CHLAZENÍ

 

360°: Dokonalé klima ze všech stran. Jezdí za každého počasí a zajišťují, že lidé a zboží dorazí bezpečně do cíle: lehká užitková vozidla hrají důležitou úlohu v logistice. Řidiči musí vědět, že se na topné, klimatizační a chladící systémy – mohou spolehnout. Udržují optimální teplotu v kabině řidiče i v prostoru pro náklad a to je moment, kdy Webasto navrhne nejlepší řešení.

 

SEMINÁŘ NA TÉMA

PROBLÉMY DOPRAVNÍCH SPOLEČNOSTÍ V ZÁPADNÍ EVROPĚ

S mnohaletými zkušenostmi poskytuje společnost 360 Payment Solutions široké spektrum služeb pro mezinárodní dopravce - trajektová spojení po celé Evropě, úhradu mýtného, tankovací karty, refundace DPH, dobíjecí VISA karty pro řidiče, ROLA a intermodální řešení. Ve čtvrtek 9. listopadu vám budou k dispozici její právníci v rámci semináře na téma Problémy dopravních společností v západní Evropě. Seminář začíná ve 13 hodin, koná se v konferenčním prostoru ve vstupní hale č. 2 a pro návštěvníky veletrhu Transport Expo je zdarma.

VELKÝ KURÝRNÍ TEST JIŽ ZNÁ SVÉ ÚČASTNÍKY

Odborný magazín Transport a Logistika pořádá letos již druhý ročník Velkého kurýrního testu. Jeho předmětem je největší srovnání skříňových dodávek určených pro kurýrní firmy v České republice. Testování se zúčastní tyto společnosti:  Alza Express, DHL Express, GLS, PPL, DPD. K dispozici jim budou užitkové vozy pěti značek, konkrétně Volkswagen Crafter, Iveco Daily, Peugeot Boxer, Ford Transit a Fiat Ducato. Program se koná ve čtvrtek 9. listopadu na venkovní ploše.

NEJPRAKTIČTĚJŠÍ UŽITKOVÝ VŮZ ROKU

Odborná porota zvolí v rámci druhého ročníku ankety Nejpraktičtější užitkový vůz roku vítěze pro rok 2017.

 

V loňském roce se stala vítězem trojice vozů spojena společným technickým  základem, a to Citroën JUMPY / Peugeot EXPERT / Toyota PROACE.

 

Porota bude volit ze seznamu navržených automobilů, každý hlasující má k dispozici celkem 10 bodů. Jednomu vozu je možné přidělit maximálně pět bodů a hlasující musí přidělit všechny body a vždy jasně určit vítěze.

SPOLEČNOST SPED-IT S.R.O. NABÍZÍ KOMPLEXNÍ LOGISTICKÉ SLUŽBY

Společnost SPED-IT nabízí komplexní logistické služby prostřednictvím vlastních vozidel a dlouhodobě prověřených partnerů v rámci celé České Republiky, Evropské unie a blízkého východu. Specializuje se na chladírenské a mrazírenské přepravy a provozuje velkoobjemové návěsové soupravy. Poskytuje kompletní servis osobních a užitkových vozů všech značek. Provádí servisní kontroly, mechanické a elektronické opravy vozidla, výměnu a servis pneumatik. Pro kompletní řešení zprávy vozového parku dále nabízí a poskytuje službu Webdispečink, umožňující řízení provozu firemních vozidel, jako je např. sledování, plánování, tvorba knihy jízd, sledování PHM a zpracování dat z elektronické sběrnice vozidel.

TIR CENTRUM NABÍZÍ OBNOVU VOZOVÉHO PARKU

Na veletrhu TRANSPORT EXPO se představí i největší prodejce ojeté nákladní techniky v ČR. V sortimentu naleznete nákladní auta, kamiony, tahače návěsů, návěsy i přívěsy. Zajišťuje i výkup vozidel a široké možnosti financování. Přijďte na jejich expozici probrat u šálku výborné kávy možnost obnovy vašeho vozového parku.

UŽITKOVÉ VOZY FIAT OPĚT NA VELETRHU TRANSPORT EXPO

Sekce užitkových vozů do 3,5 t tvoří velkou část veletrhu Transport Expo. Společnost Profi Auto CZ představí nabídku značky Fiat, u které kromě jejího prodeje zajišťuje také krátkodobý a dlouhodobý pronájem.

Transport Expo

VELKÝ KURÝRNÍ TEST OPĚT NA TRANSPORT EXPO

Odborný magazín Transport a Logistika pořádá letos již druhý ročník Velkého kurýrního testu. Jeho předmětem je největší srovnání skříňových dodávek určených pro kurýrní firmy v České republice. O vítězi budou rozhodovat sami řidiči českých zásilkových společností podle přesně daných kritérií. Loňským vítězem se stal Peugeot Boxer. Test se uskuteční ve čtvrtek 9. listopadu 2017 na venkovní výstavní ploše areálu PVA EXPO PRAHA.

 

Transport Expo

TRANSPORT EXPO LETOS DOPLNÍ VELETRH RACING EXPO

Ve stejném termínu a na stejném místě jako veletrh TRANSPORT EXPO se bude konat také veletrh RACING EXPO. Ten představí průřez motoristickým sportem v České republice a doplní tak odborně orientovanou akci programem pro širokou veřejnost. Fanoušci motorsportu zde najdou představení mnoha týmů automobilových i motocyklových závodních disciplín a společně s ním také autogramiády, soutěže, závody RC modelů, jízdy na venkovní ploše a další program. Více informací najdete na www.racingexpo.cz.

PŘESNÝ TERMÍN VELETRHU TRANSPORT EXPO 2017

Po delších jednáních ohledně termínu konání nového ročníku veletrhu Transport Expo jsme rádi, že vám jej můžeme představit. Jedná se o dny 9. až 11. listopadu 2017, tedy čtvrtek až sobota. A proč právě tyto dny? Posoudili jsme mnoho názorů ze stran vystavovatelů, návštěvníků a partnerů akce. Výsledkem je, že v dnešní době je pro každého z vás velmi nedostatkový čas, pro mnohé pak především v pracovních dnech. Proto bychom chtěli umožnit návštěvu veletrhu i mimo pracovní týden, tedy v sobotu, a rozšířit tak možnosti nejen pro odborníky, ale i pro širší veřejnost.